X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دوشنبه 24 اردیبهشت‌ماه سال 1386

سلام به همه دوستان

انشاءالله که حال واحوال همه شما خوب باشه

خوب اگه یادتون باشه درست پارسال در چنین روزی من ایران باستان عزیز را به مقصد فرانسه مهد دموکراسی ترک کردم .

یادم هست ،دوستان عزیزی که زحمت کشیده وآماده بودند فرودگاه که نعداشون هم کم نبود با آنها خداحافظی کردم و آمدم اینجا.

اول که وارد کشور فرانسه شدم هیچ از زبانه فرانسه سر در نمی آوردم ولی در حال خاضر تا حدود زیادی ازاین زبان سخت  را می فهمم

اوایل که من در اینجا بودم هیچ کس را نمی شناختم و از این موضوع خیلی ناراحت یودم ولی در حال حاضر هر وقت تو خیابان شانزه لیزه قدم می زنم دست کم یه آشنا می بینم واز این بابت خیلی خوشحال هستم که دوستانی هم در اینجا پیدا کردم .

خوب از درس هم اینو بگم که ترم اول را با خوبی و سختی زیاد گذراندم و در حال حاضر هم درترم دوم هستم که نسبت به ترم اول درسهایم سخت تر و تحصصی تر شده است .

از لحاظ کاری هم در یک شرکت مشعول به کار شدم ودرقسمت شیکه و کامپیوتر کار می کنم و دعا های شما دوستان خوب بود که من این کار را پیدا کردم .

دل تنگی زیادی از ایران و دوستانه خوبم در اینجا احساس می کنم و هر روز با خاطرات شما دوستان خوب روزگار می گذرانم و به امید بازگشت به ایران درسم را ادامه می دهم .

راستی بچه ها به دعا تون خیلی احتیاح دارم یه مشکلی هست که باید برام دعا کنید که این موضوع حل بشه برام فقط یادتون نره خیلی دعام کنیم ..

اگه شد بعدا براتون توضیح می دم پس دعایادتون نره بعد از نمازاتون یا هر چایی زیارتی که رفتید منو خیلی دعا کنید مخصوصا اگه میرید امام زاده صالح یا مشهد و یا ۰۰۰۰

دلم برای همه شما تنگ شده

به امید دیدار

در پناه خدا

 

 

 مسجد پاریس